Erä-lehden sisältö
- This topic has 0 replies, 1 voice, and was last updated 02.10.2020 at 2.10.2020 13:45 by .
- You must be logged in to reply to this topic.
Home › Forums › Palaute & Erän sisältö › Erä-lehden sisältö
Nyt annan lehdelle risuja. Minne ovat jääneet keskeisten harrastusvälineiden vertrailutestit- siis esim. retkeilyssä rinkat, kalastuksessa kelat ja siimat tms. Ja tarkoitan tunnettujen laatumerkkien laadukkaita tuotteita, en tuntemattomia halppis-siimoja tai tuoteryhmien ”alkaa”- malleja?! Minne lehden satsaus hyviin harrastusvälineisiin on kadonnut. Esim. lehden alkuajoilta muistan metsästyshaulikkovertailun. Nyt mennään tasolla ”sohjokauhat” joka on mielestäni pohjanoteeraus mutta myös kuvaa nykylinjaa! Yleensäkin toivon lisää testejä ja vertailuja sekä uutuusesittelyjä!
-Pekka-
Pienveneen käyttöominaisuudet kohenevat lisävarusteilla. Esimerkiksi stabil...
Rantakäärmeet aktivoituvat keväällä auringon lämmöstä ja aloittavat palaver...
Kalastuskäyttöön varusteltu avokanootti on Suomen vesillä harvinaisempi näk...
Läskipyörä kulkee kevyesti lumessa. Erä-lehden Reppu-palstalla Pekka Somert...
Simppeli on yksinkertainen yleispintaperho, helppo ja nopea sitoa. Sillä pä...
Kirjauduit palveluun rekisteröityneenä käyttäjänä. Voit osallistua keskusteluihin ja lukea palvelun maksuttoman sisällön. Tilaamalla saat käyttöösi koko digipalvelun.
HUOM! Jos sinulla on voimassa oleva Erän tilaus, kirjaudu Otavamedia-tilin tunnuksilla. Ongelmatilanteissa voit ottaa yhteyttä asiakaspalveluun.
Voit myös tilata palvelun käyttöösi tästä.
Siirry tästä Erän Kalakeli-sovellukseen: WWW | Android | iOS